KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrtavlor 5191054

nr 519 1054

Miniatyrtavlor

3st, 1800-tal

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 14 april 2008
kl 16:02:10